FRUSTRACJA, ZMĘCZENIE I CIĄGŁE SZUKANIE POMYSŁU NA SIEBIE ?

Widzisz, jeśli to co dzisiaj robisz wywołuje w Tobie takie uczucia to znaczy, że płyniesz pod prąd. Albert Einstein powiedział, że szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów.

PEWNIE ZASTANAWIASZ SIĘ:

– Czy to jest dla mnie ?
– Czy mnie na to stać ?
– Czy mi to pomoże?
Szczerze, to nie wiem. Nie znamy się jeszcze. Jeśli zostawisz swoje dane poniżej, to skontaktuję się z Tobą, żeby ustalić datę Twojej darmowej konsultacji.COACHING

Coaching jaki prowadzę, odbywa się w formie 6-ciu regularnych spotkań między Tobą a mną na których, na początku wybierzemy cel jaki chcesz osiągnąć, a następnie wspólnie będziemy dążyli do jego realizacji. Wspólnie nie oznacza, że ja zrobię to za Ciebie. Sesje coachingowe będą wymagały Twojego pełnego zaangażowania. Tylko wtedy ma to sens i przyniesie oczekiwany rezultat.

Często na takich sesjach ludzie tacy jak Ty, uświadamiają sobie kim tak naprawdę są; jaki mają potencjał; czemu postępują w taki, a nie inny sposób? Wtedy, po wspólnej analizie, okazuje się, że ich sposób myślenia nie jest tak naprawdę ich i został im wgrany do głowy przez rodziców, kulturę czy środowisko jakim się otaczali.

Widzisz, jeśli podejdziesz do tego procesu otwarcie i obdarzysz mnie zaufaniem, to jestem niemal pewna, że poukładasz sobie zarówno życie prywatne jak i  zawodowe. Zajmuję się tym już ponad 15 lat i uwierz mi, wiele rzeczy, których doświadczyłam sama czy pracując z klientem, daje się zmienić, rozwiązać i naprawić. Dlatego jestem niemal pewna, że mogę Ci pomóc odnaleźć Twoją drogę.

Maciej Ziółkowski

W ostatnim czasie miałem okazję zetknąć się z kilkoma osobami, które zajmują się szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Jednakże, żadna z tych osób, nie była na tyle przekonywająca, abym chciał skorzystać z jej wiedzy i doświadczenia. Zupełnie inaczej było w przypadku poznania i pierwszej rozmowy z Panią Barbarą Gańczą. Od razu dało się zauważyć, że posiada niesamowity dar dostrzegania aspektów nad którymi warto popracować. Pani Basia to osoba empatyczna, ciepła, godna zaufania, a jednocześnie niezwykle profesjonalna. Posiada nie tylko doskonały warsztat coachingowy, ale także naturalną chęć niesienia pomocy innym osobom. Pani Basia to osoba zdecydowanie godna polecenia.

Kinga Taraszkiewicz

Polecam wszystkim spotkania coachingowe z Basią. Dzięki regularnym spotkaniom z Basią, która pokierowała mną tak bym po 25 latach pracy w korporacji czuła się na tyle silna by się zwolnic i założyć swoją działalność a także zmienić na korzyść moje relacje z Mamą. Sesje z Basią dają wiarę w siebie i zmieniają myślenie i patrzenie na wiele aspektów życiowych. Wiara w siebie i pokochanie swojego ciała to podstawa. Zaczęłam świadomie żyć ale zawdzięczam to właśnie spotkaniom z Basią, nikt nie zrobi tego sam. Zaczęłam nawiązywać nowe, wartościowe znajomości , teraz łatwiej mi żyć i nareszcie cieszę się życiem i własną pasją – czyli moim biznesem. To nie praca tylko przyjemność. Dziękuję Basiu za wszystko.

Monika Ziółkowska

Basia to nietypowy coach, dlatego moja rekomendacja będzie odbiegała od tych standardowych. A więc …… wyobraź sobie, że jesteś ogrodem, który wymaga ciągłej pielęgnacji. Robisz wiele by utrzymać go w należytym ładzie, ale nie jest to proste. Mimo, że ogromnie się starasz w Twoim ogrodzie brakuje harmonii. Wystarczy chwila nieuwagi by ścieżki w ogrodzie zarosły, piękne kwiaty przywiędły z braku wody i dostępu do słońca, pojawiły się w nim chwasty i trujące zioła. I wtedy przed Twoim ogrodem pojawia się OGRODNIK. Doświadczony, z pełnym wachlarzem narzędzi, dzięki którym możesz poznać zasady pielęgnacji swojego ogrodu. Od Ciebie zależy czy zaprosisz Ogrodnika do współpracy, czy mu zaufasz, jak dalece zechcesz czerpać z jego doświadczenia. Jeśli się zdecydujesz Ogrodnik podzieli się z Tobą tajemną wiedzą, dostosowując ją do potrzeb Twojego ogrodu. Ja uporządkowałam swój ogród, pod czujnym okiem Ogrodnika. Pojawiło się w nim wiele nowej przestrzeni. Zasypałam ścieżki, które prowadziły donikąd. Odcięłam gałęzie, które zacieniały powierzchnię ogrodu. Zasadziłam nowe cebulki i czekam na ich wyjście spod powierzchni ziemi. Pojawiła się zielona, soczysta trawa. I chociaż wiem, że nad moim ogrodem jeszcze nie raz zawisną chmury, wiem co zrobić, by nawet do najmniejszego źdźbła w moim ogrodzie docierało zawsze życiodajne słońce. Polecam – Monika

X