NOWOCZESNY SPOSÓB NA POPRAWIENIE WYNIKÓW W FIRMIE ?

Widzisz nie mam tu na myśli tylko sprzedaży. Często zdarza się, że przekaz firmy nie jest na tyle jasny, by klient uznał dany produkt bądź usługę za wartościową, a tym samym zdecydował się ją kupić.

WPROWADŹ REWOLUCYJNY SYSTEM MÓWIENIA OBRAZEM DO SWOJEJ FIRMY ZANIM ZROBI TO TWOJA KONKURENCJA.

Wpisz poniżej swoje imię i adres e-mail,
żebym mogła się z Tobą skontaktować
i ustalić jak możesz z tego skorzystać.PECHA KUCHA 20×20

To nowoczesna forma prezentacji, w której 20 obrazów jest wyświetlanych i omawianych automatycznie przez 20 sekund na slajd, przez co cała prezentacja trwa dokładnie 6 minut i 40 sekund. Kiedy ją zaczniesz, nie ma już powrotu. Taka forma zmusi Cię to do przekazywania samej esencji tego, czym jest Twój produkt bądź usługa. Wszystko będzie miało swoją dynamikę i utrzyma Twojego odbiorcę w maksymalnym skupieniu.

Przeprowadzone badania na 2000 osób pokazują, że koncentracja ludzkiej uwagi zmniejszyła się z 12 do 8 sekund. Dla porównania, złota rybka potrafi utrzymać koncentrację na poziomie 9 sekund 🙂 i to nie są żarty.

Jeśli przyjrzysz się dzisiejszym mediom społecznościowym zauważysz fakt, że zarówno na Facebook czy Instagram pojawia się coraz więcej video reklam. Dlaczego? Ponieważ coraz więcej oglądamy i słuchamy, a coraz mniej czytamy. Pecha Kucha jest rozwiązaniem na to, jak w nowoczesny sposób przykuć uwagę słuchacza, by wysłuchał jej z zainteresowaniem do końca i wykonał to, o co go poprosisz, np. kupił Twój produkt bądź usługę.

Astrid Klein i Mark Dytham
Dwóch architektów, którzy opracowali Pecha Kucha

Mariusz Niżankowski

Prezes Zarządu w Convert Sp. z o.o.

Miałem przyjemność dwukrotnie uczestniczyć w warsztatach przygotowanych i prowadzonych przez panią Barbarę Gańczę. W obu przypadkach widać było staranne przygotowanie tematu, dopasowanie poruszanego zakresu do wyznaczonych ram czasowych i wyraźną radość prowadzącej z wykonywanej pracy.

Marika Kołodziej

Manager sprzedaży

Chciałabym serdecznie polecić szkolenia pani Gańczy, która jest osobą posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie. Szkolenie, w którym brałam udział, było przygotowane profesjonalnie i wzbogacone materiałami dydaktycznymi. Dla mnie najważniejsza była doskonała znajomość tematu, uwaga, umiejętność słuchania i zadawania właściwych pytań pani Gańczy, dzięki czemu przedstawiane przez prawie wszystkich uczestników przykłady praktyczne były znakomitą okazją do analizy własnych zachowań oraz nauki i automatyzacji tych właściwych.

Dobrochna Kreisler

Inspektor BHP

Zajęcia odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze. Przyszłam z pewną rezerwą ale prowadząca potrafiła stworzyć taki klimat, że wszyscy mogli się otworzyć. Dowiedziałam się wiele o sobie i gdzie popełniam błędy w kontaktach z ludźmi, w jakim miejscu są moje granice. W niektórych momentach zajęć było trudno, ale właśnie wtedy najwięcej siebie poznałam. Zostały pokazane mi narzędzia i sposoby jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach. Polecam!

X