CHCIAŁABYŚ CZUĆ SIĘ
DOCENIANA ROBIĄC TO CO KOCHASZ?

Często przychodzą do mnie kobiety, które potrzebują kogoś komu mogą zaufać. Kogoś, kto by im rzetelnie doradził i pomógł wybrać właściwy kierunek. Jeśli nie masz planu na siebie to z pewnością spotkałaś kogoś, kto nie dostrzegł Twojego potencjału i możliwości.

PEWNIE ZASTANAWIASZ SIĘ:

– Czy to jest dla mnie ?
– Czy sobie poradzę?
– Co powiedzą inni?
Przed Tobą moment, w którym możesz zrobić coś dla siebie. Zaufaj swojej intuicji i wykonaj pierwszy krok.
Zostaw swoje dane, a ja skontaktuję się z Tobą, aby ustalić termin naszego spotkania 🙂SZKOLENIA DLA KOBIET

Powoli zmieniają się normy kulturowe, według których przedsiębiorczość ma formę męską. Coraz więcej kobiet otwiera się na zmiany i decyduje się otworzyć własną działalność. Zostanie kobietą w biznesie wymaga dużego wysiłku, jednakże potrafi przynieść wiele korzyści tj. niezależność, lepsze zarobki, większą pewność siebie, czy kontrolę nad własnym czasem.

Jeśli od dłuższego czasu myślisz o własnej działalności, ale nie wiesz od czego zacząć, to jesteś we właściwym miejscu. Na szkoleniach z przedsiębiorczości pokażę Ci:

– jak wystartować,
– jaka forma działalności będzie dla Ciebie najlepsza,
– jak uzyskać dofinansowanie,
– jak napisać biznes plan,
– jak zminimalizować ryzyko, by uchronić biznes przed upadkiem.

Od lat dzielę się doświadczeniem zdobytym zarówno jako przedsiębiorca jak i inwestor z klientami, uczestnikami warsztatów, studentami i kobietami takimi jak Ty.

Katarzyna Wilk

Kierownik działu sprzedaży

U pani Gańczy na warsztatach z asertywności byłam kilka lat temu. Asertywność często rozumiana jest jako umiejętność powiedzenia nie, a to wg mnie wyrwane z kontekstu, nieprawdziwe stwierdzenie. Na tych warsztatach po raz pierwszy dotarło do mnie, że asertywność to widzenie swoich potrzeb i prawo do ich realizowania. Ale nie tak, jak miałam w zwyczaju, zaparta, z mieczem w dłoni i krzykiem: no bo tak! To prawo, które mi jest dane tylko pod tym warunkiem, że widzę siebie i drugiego człowieka. I będąc po kursie, zaczęłam uczyć się widzieć tego drugiego człowieka i to było jak nowe poznawanie świata. Definicję asertywności z kursu prowadzącej, przepisałam sobie na kartkę i miałam przez długi czas na stoliku nocnym używając jako zakładki do książek. I co jakiś czas czytałam ją na nowo i na nowo. To co mi jeszcze utkwiło w pamięci, to dobry przebieg szkolenia, bez pośpiechu, a jednocześnie składny i przejrzysty. Atmosfera była ciepła i serdeczna, czułam się bezpiecznie, nawet jeśli w środku, przy różnego typu ćwiczeniach budziły się jakieś moje lęki. Podobał mi się osobisty stosunek prowadzącej do każdego uczestnika, zauważenie każdego. Dzisiaj dużo się u mnie zmienia i przerabiam kolejną lekcję z asertywności. Ale przypomniałam sobie o tej jednej z pierwszych i bardzo za nią dziękuję.

Marika Kołodziej

Manager sprzedaży

Chciałabym serdecznie polecić szkolenia pani Gańczy, która jest osobą posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie. Szkolenie, w którym brałam udział, było przygotowane profesjonalnie i wzbogacone materiałami dydaktycznymi. Dla mnie najważniejsza była doskonała znajomość tematu, uwaga, umiejętność słuchania i zadawania właściwych pytań pani Gańczy, dzięki czemu przedstawiane przez prawie wszystkich uczestników przykłady praktyczne były znakomitą okazją do analizy własnych zachowań oraz nauki i automatyzacji tych właściwych.

Izabela Olewicz

DMC Biuro podróży

Kilka lat temu brałam udział w warsztatach asertywności prowadzonych przez Panią Gańczę. Warsztaty trwały dwa dni. Zajęcia były prowadzone bardzo dynamicznie, instruktorka stosowała wiele ciekawych i co ważne, zupełnie dla mnie nowych metod i technik ułatwiających komunikację w zakresie wyrażania uczuć, sprzeciwu, przyjmowania krytyki czy komplementów. Zajęcia z Panią Basią pomogły mi nie tylko w sprawach zawodowych ale i w życiu codziennym. Dwa dni warsztatów asertywności daje często więcej, niż kilka czy kilkanaście wizyt u psychologa i tony przeczytanych książek.

X