AWANS, LEPSZE ZAROBKI ORAZ DWIE NAJWAŻNIEJSZE UMIEJĘTNOŚCI

Pewnie zastanawiasz się, jakie to umiejętności. Czytasz dalej, ponieważ rozum nie lubi niedopowiedzianych rzeczy 🙂 Zanim Ci powiem, to zastanów się co jest na tyle niekomfortowe, co tak nie wiele osób potrafi, a jak potrafi, to zarabia całkiem nieźle? Nie wiem czy zgadłeś, ale są to z pewnością wystąpienia publiczne.

PO CO CI TAKA UMIEJĘTNOŚĆ?

Wystąpienia publiczne podnoszą pewność siebie, budują autorytet, motywują do działania, inspirują, sprzedają, pomagają nawiązać kluczowe kontakty.

Sam oceń, czy taka umiejętność podniesie Twoje kompetencję, wpłynie na zarobki, wzbudzi szacunek i podziw? Jeśli uważasz, że tak, to zostaw swoje dane, żebym mogła się z Tobą skontaktować i ustalić datę darmowych konsultacji.SZKOLENIA DLA MĘŻCZYZN

Czy chcesz tego czy nie, sprzedajesz każdego dnia. Jeśli jesteś żonaty, to kiedyś musiałeś sprzedać siebie swojej żonie. Jeśli jesteś zatrudniony, to kiedyś musiałeś sprzedać się swojemu pracodawcy. Prawda jest taka, że z autoprezentacją i wystąpieniami publicznymi masz do czynienia od pierwszych chwil swojego życia.

Tak na marginesie, pamiętasz swoje pierwsze wystąpienie?
Tak, te z płaczem, odwrócony do góry nogami, nagi i czerwony.
Myślisz, że może być gorzej? Nie sądzę 🙂

Duży stres, pocenie się, patrzenie w niebo i powtarzanie ciągle “yyy” – każdy dobry mówca tak zaczynał. Na szkoleniach z autoprezentacji pokażę Ci narzędzia i techniki, które pozwolą Ci osiągnąć wspaniałe efekty już po pierwszym szkoleniu. Nie miej jednak złudzeń. Jeśli chcesz być dobrym mówcą musisz ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Nie ma tutaj drogi na skróty.

Mariusz Niżankowski

Prezes Zarządu w Convert Sp. z o.o.

Miałem przyjemność dwukrotnie uczestniczyć w warsztatach przygotowanych i prowadzonych przez panią Barbarę Gańczę. W obu przypadkach widać było staranne przygotowanie tematu, dopasowanie poruszanego zakresu do wyznaczonych ram czasowych i wyraźną radość prowadzącej z wykonywanej pracy.

Patryk Kleczkowski

Nauczyciel

Byłem uczestnikiem trzech warsztatów Barbary Gańczy 1. Autoprezentacja; 2. Asertywna komunikacja; 3. Zarządzanie sobą . W sumie 15 godzin intensywnych zajęć w bardzo przystępnej cenie. Każde warsztaty zakończone certyfikatem i poczuciem dobrze zainwestowanego czasu.

X